Тетяна, дякуємо вам за відгук.
Юлія, дуже вдячні вам за відгук та за фото.
Дякуємо вам за відгук.
Все добре.
Сергій, дякуємо вам за відгук. При відправці через поштомат при довжині 40см програмою нової пошьюти автоматично вказується об'ємна вага 10 кг. Але при відправці через відділення вартість доставки буде така сама. Не хвилюйтеся, ви не переплатили за доставку.
Тетяна, дякуємо вам за відгук.