Михайло, дуже вдячні вам за відгук.
Дуже задоволена покупкою . Відповідальні та ввічливі співробітники .
Товар відповідає опису. Навіть на сухій гілці дає гладенький зріз.
Дякую!
Тетяна, з новим роком. дуже вдячні вам за відгук.
Руслан, з новим роком, дякуємо за відгук.
Роман, дякуємо вам за відгук.
Тетяна, дякуємо вам за відгук.
Андрій, дякуємо за відгук.
Володимир, дякуємо вам за відгук.
Богдан, дякуємо вам за відгук.