
Розмір: 900х15х15мм.

![]() |
![]() |
|
![]() |
|
Замовлення на сайті або по телефону* |
Уточнюємо деталі замовлення, наявність |
Отримання даних для відправки |
Відправка транспортними фірмами і оплата при отриманні |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amorim |
| Країна виробник | Португалія |
| Довжина | 900 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Натуральний |