Миколай, ми вдячні за ваш відгук. Ми пакуємо товар самі на складі, але це не є гарантією що нова пошта нічого ні зламає, тому ми страхуємо всі відправлення.
Відгук для Нової пошти 2. 4 для Вас це забагато, через те, що на таку довжину (90см) упаковка була тоненька.
Олександр, дякуємо за відгук. Звертайтесь ще.
Сергій, дуже вдячні вам за позитивний відгук!
Володимир, дякуємо вам за відгук.
Володимир, дякуємо за замовлення та відгук.
Ольга, дуже вдячні вам за відгук.
Ольга, дуже вдячні за позитивний відгук.
Богдан, дуже вдячні вам за позитивний відгук!
Оксана. дякуємо вам за високу оцінку нашої роботи!
Замовлення було дуже гарним. На всі запитання отримані відповіді. Але не все так гарно. Упаковано погано, Плінтуси з упаковкою зламані.